Vyhlídkové lety

Zcela nevšední zážitek za nejlepší cenu vám zajistí naše vyhlídkové lety z Českých Budějovic – Hosín.
Užijte si rodinný vyhlídkový let nad Jihočeským krajem nebo překvapte vaši milovanou osobu krásným romantickým letem nebo dárkovým poukazem.

Nejoblíbenější zážitky

Vyhlídkový let Šumava

Objevte poklady Jižních Čech! Vaše emoce se rozproudí při úchvatných výhledech na krásný zámek Hluboká nad Vltavou. Tento pohádkový let si můžete rezervovat pro celou svoji rodinu, neboť poletíte Cessnou 172, která má pro vás připravena 3 volná sedadla.

60 minut let

letadlo Cessna 172

5 800 Kč

1 osoba (max 100 kg)

Pilotem na zkoušku letiště Hosín

Vždy vás lákalo řídit skutečné letadlo? Na palubu si můžete pozvat další dva pasažéry a stát se tak pilotem na zkoušku, kdy vlastnoručně odřídíte vyhlídkový let pro vaše blízké po boku zkušeného instruktora. Trasu a termín letu si můžete zvolit podle svých představ.

akce cca 2 hodiny

letadlo Cessna 172

6 900 Kč

3 osoby (max 250 kg)

Let balónem letiště Hosín

Spojení romantiky a adrenalinu v nezapomenutelném dobrodružství vzduchoplavby v horkovzdušném balónu. Během letu budete mít krajinu pod sebou jako na dlani. Naše odlety probíhají za úsvitu nebo při západu slunce, což dodává tomuto zážitku ještě více kouzla.

akce 3–4 hodiny

4 990 Kč

1 osoba

Tandemový seskok letiště Hosín

Máte rádi vzrušení a adrenalin? Pak neváhejte a přijďte si užít skok z výšky 4000 metrů, kde budete volně padat téměř celou minutu! Tandemový seskok padákem v Hosíně vás tak nadchne, že budete chtít skákat znovu a znovu.

akce cca 2 hodiny

Letiště Planá/Hosín

5 590 Kč

1 osoba

 Potřebujete poradit?

 Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle: +420 380 603 400.