Podílové vlastnictví

Splněný sen o vlastním letadle

Získejte vlastní letadlo za zlomek pořizovací ceny a létejte za nákladovou hodinovou cenu

Proč podílové vlastnictví letadla?

Pokud hledáte způsob, jak rozložit počáteční investici a pravidelné náklady spojené s provozem letadla či vrtulníku, podílové vlastnictví představuje ideální řešení.

Pokud letadlo tráví většinu času v hangáru, dochází k promarnění příležitostí a vzniku zbytečných nákladů. Jako jediný majitel letadla se může provoz ukázat jako ekonomicky nevýhodným. Nejdražší je letadlo, které zůstává na zemi.

A právě zde přichází na scénu PlaneShare.cz – projekt, který vám umožní sdílet jak radost z létání, tak i náklady spojené s provozem letadla s dalšími piloty a zájemci. Díky tomu můžete létat za zlomek pořizovací ceny.

Létejte s vlastním letadlem z letiště Hosín!

Jaké má výhody podílové vlastnictví?

Možnost létat s exkluzivním letadlem nebo vrtulníkem.

Létání za nákladovou cenu

Nové letadlo za cenu starého

Více o podílovém vlastnictví letadel
podílové vlastnictví letiště Hosín
Letadla aktuálně v nabídce programu podílového vlastnictví
VL3 Evolution

Moderní rychlé letadlo VL3 je ideální volbou pro efektivní přesuny po ČR i Evropě. Má za sebou 3 rychlostní světové rekordy se schopností dosáhnout rychlosti 370 km/h.

Cena 1/3 podílu cca 1,8 mil. Kč.

Cirrus SR22

Letadlo Cirrus SR22 spojuje nejnovější technologie avioniky s nepřekonatelným komfortem. Přelomový design, 5 míst, kyslíkový systém, záchranný padák, odmrazování, klimatizace, ideální pro IFR lety.

Cena 1/3 podílu cca 7,6 mil. Kč.

Vrtulník Guimbal Cabri G2

Vrtulník Guimbal Cabri G2 byl navržen s prioritou bezpečnosti a spolehlivosti Jeho robustní konstrukce a intuitivní ovládání činí z Cabri G2 jednoho z nejoblíbenějších vrtulníků pro pilotní výcviky na světě.

Cena 1/3 podílu cca 3,8 mil. Kč.

letadlo VL3
letadlo Cirrus SR22
vrtulník Guimbal

Letiště Hosín poskytuje ideální zázemí pro vaše nové letadlo. Jako veřejné vnitrostátní letiště je letiště Hosín otevřené od svítání do soumraku po celý rok.

Aktuálně na Letišti Hosín provozujeme širokou škálu letadel a vrtulníků. S pořízením nového letadla prostřednictvím našeho programu PlaneShare.cz se stáváte cenným členem naší létající komunity.

 Potřebujete poradit?

  Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle: +420 380 603 400