Podílové vlastnictví

Splněný sen o vlastním letadle

Vlastní letadlo za část pořizovací ceny pro vaše létání za nákladovou hodinovou cenu

Proč podílové vlastnictví letadla?

Chcete se podělit se o počáteční investici na pořízení letadla či vrtulníku a o pravidelné náklady spojené s jejich provozováním?

V případě, že letadlo stojí většinu času v hangáru a nelétá, vznikají zbytečné náklady a pokud jste jediným majitelem letadla, provoz letadla není ekonomický. Nejdražší je letadlo, které stojí na zemi…

Proto je tady projekt PlaneShare.cz, který nabízí pilotům a zájemcům o létání podílové vlastnictví moderních letadel a vrtulníků a umožňuje jim tak létat za část pořizovací ceny.

Létejte s vlastním letadlem z letiště Příbram!

Výhody podílového vlastnictví letadel

Získáte možnost létat s exkluzivním letadlem

Létáte za nákladovou cenu

Máte nové letadlo za cenu starého

Více o podílovém vlastnictví letadel
pilot a letadlo
Letadla aktuálně v nabídce programu podílového vlastnictví
VL3 Evolution

Špičkové moderní letadlo VL3 pro rychlé přesuny po ČR i po Evropě. Letadlo VL3 je držitelem trojnásobného rychlostního světového rekordu a létá rychlostí 370 km/hod.

Cena 1/3 podílu cca 1,8 mil. Kč.

Cirrus SR22

Letadlo Cirrus SR22 nabízí nejmodernější avioniku a nejvyšší komfort. Špičkový design, 5 míst, kyslíkový systém, záchranný padák, odmrazování, klimatizace, vhodné pro IFR lety.

Cena 1/3 podílu cca 7,6 mil. Kč.

Vrtulník Guimbal Cabri G2

Vrtulník Guimbal Cabri G2 je navržený s důrazem na nejvyšší bezpečnost. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších vrtulníků pro pilotní výcviky.

Cena 1/3 podílu cca 3,8 mil. Kč.

letadlo VL3
letadlo Cirrus SR22
vrtulník Guimbal

Na letišti Hosín naleznete skvělé zázemí pro vaše nové letadlo. Letiště Hosín je veřejné vnitrostátní letiště s provozní dobou od svítání do soumraku po celý rok.

Na letišti Hosín aktuálně létáme s těmito letadly a vrtulníky. Vaše nové letadlo, pořízené v rámci programu podílového vlastnictví bude ve skvělé společnosti 😉

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle: +420 380 603 400